Formy płatności

Formy płatności

wyprzedaze.saturntarnow.pl proponuje trzy wygodne formy opłaty za złożone zamówienie:

1.    Płatność za pobraniem - przy odbiorze paczki

2.    Przedpłata na konto - dokonana bezpośrednio po złożeniu zamówienia;

3.    Płatność gotówka w chwili odbioru osobistego.

Płatność za pobraniem

Zapłata za zamówiony towar następuje przy odbiorze paczki. Opłatę za zamówienie należy uiścić kurierowi podczas dostarczenia przesyłki. Kwota, którą należy zapłacić to suma wartości złożonego zamówienia oraz kosztu przesyłki i pobrania. Kwotę tę można znaleźć na samym końcu podsumowania zamówienia jak i na kopii zamówienia, jakie otrzymają Państwo na swój adres e-mail po jego złożeniu.

Przedpłata na konto

Wygodną i szybką formą płatności jest przedpłata na konto. W tym przypadku należy wpłacić całą kwotę wartości zamówienia, łącznie z kosztami wysyłki, na konto Saturn Sp.J. wskazane w przesłanym Państwu potwierdzeniu zamówienia. W tytule przelewu prosimy o podanie wszystkich numerów zamówień, za które płatność jest regulowana. Od chwili odnotowania wpłaty, zamówienie zostanie przekazane do realizacji i maksymalnie w ciągu 48 godzin wysłane.

kontakt
Szybki kontakt
Zadzwoń: 515 35 88 35
Napisz: krzysiek@saturn-tarnow.pl
1648267
O firmie

w naszym sklepie internetowym ze specjalną ofertą wyprzedażową. Zapraszamy do zakupów ciekawych produktów wyposażenia łazienek, kuchni, salonu w wyjątkowych cenach. Zapraszamy również na www.saturn-tarnow.pl