O firmie

 

Witamy Państwa w naszych sklepie internetowym !

Właścicielem sklepu interentowego wyprzedaze.saturntarnow.pl jest FHU "Saturn" Spółka Jawna z siedzibą w Tarnowie kod 33-100 przy ulicy Paderewskiego 4, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000078739, przez SAD REJONOWY DLA KRAKOWA-SRÓDMIESCIA W KRAKOWIE , XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY. Numer NIP: 8730204593, REGON: 850052987

Nasza działalność skupia się głównie na obsłudze klientów w naszym salonie stacjonarnym. Jednak by dotrzeć ze specjalną ofertą wyprzedażową do szerszego grona klientów postanowiliśmy tzw. okazje, przedstawić również w internecie. Asortyment znajdujący się w ofercie internetowej to głównie produkty z ekspozycji, ale również i takie które dzięki zakupom pakietowym możemy oferować Państwu w niższych cenach. Dzięki ponad 20letniemu doświadczeniu w zakresie wyposażenia wnętrz oferujemy Państwu prócz wysokiej jakości produktów, fachową obsługę oraz doradztwo techniczne.

Zapraszamy do zakupów

Poniżej kilka słów o naszej firmie:

Nasza firma powstała w 1992 roku jako jedna z pierwszych firm w Tarnowie zajmujących się wyposażeniem łazienek. Z biegiem czasu nasz asortyment powiększył się również o meble kuchenne, meble wypoczynkowe oraz stoły i krzesła do salonu, kuchni i jadalni, meble dziecięce i młodzieżowe.

Dysponujemy własnym, nowoczesnym salonem o łącznej powierzchni 1000 m², zlokalizowanym w Tarnowie przy ulicy Paderewskiego 4. Nasza oferta produktowa obejmuje kompleksowe wyposażenie łazienek, kompleksowe wyposażenie kuchni w tym meble kuchenne z Wolsztyńskiej Fabryki Mebli – WFM - Kuchnie, sprzęt AGD do zabudowy, zlewozmywaki granitowe niemieckiej firmy Blanco, armaturę kuchenną ART Milano, Hansgrohe i wiele innych. Meble wypoczynkowe marki BIZZARTO, stoły, krzesła i ławy  firmy Mikołajczyk Meble, DENWAR  oraz Absynth Meble. Oświetlenie do salonów oraz łazienek marki MAXlight. Tapety flizelinowe.

Posiadamy własne biuro projektowe oraz współpracujemy z doświadczonymi projektantami wnętrz dzięki czemu oferujemy Państwu profesjonalne projekty.

Stawiając sobie za cel przede wszystkim Państwa zadowolenie z uzyskanych u nas informacji, a docelowo z dokonanych zakupów, zapewniamy prawdziwie fachową i miłą obsługę sprzedażową oraz posprzedażową.

 
kontakt
Szybki kontakt
Zadzwoń: 515 35 88 35
Napisz: krzysiek@saturn-tarnow.pl
1648267
O firmie

w naszym sklepie internetowym ze specjalną ofertą wyprzedażową. Zapraszamy do zakupów ciekawych produktów wyposażenia łazienek, kuchni, salonu w wyjątkowych cenach. Zapraszamy również na www.saturn-tarnow.pl